دستبند چهارگانه ژرمانیوم (کوادراکتیو)

دستبند چهارگانه ژرمانیوم (کوادراکتیو)

 

هدیه علم و طبیعت به شما

این دستبند به وسیله ی ترکیب های منحصر به فرد زیر تاثیرات مطلوبی بر بدن می گذارد:

1-یون های اکسیژن

2-اشعه مادون قرمز

3-میدان مغناطیسی

4-ژرمانیوم

تاثیر مطلوب اشعه مادون قرمز با محدوده طول موج بلند :

قطعه های بیوسرامیک سولار تک تولید کننده اشعه مادون قرمز با محدوده طول موج بلند ( از 4 تا 14 میکرون ) محسوب می شود زمانیکه امواج مادون قرمز جذب پوست می شوند با مولکولهای آب برخورد می کنند و موجب گشاد شدن رگهای خونی می شود

- به خاطر تشدید گردش خون مویرگی و سرخرگی عملکرد بافتهای بدن بهتر می شود.

- اثر مطلوبی بر فرآیند گردش خون مویرگی و متابولیسم بدن دارد.

- گردش خون بهتر صورت می گیرد.

- درد را برطرف می کند.


ژرمانیوم :

در سال 1971 دیمتری ایوانوچ مندلیف بر اساس قانون تناوبی وجود یک عنصر ناشناخته در گروه 4 و خواص آن را پیش بینی نموده حتی برای آن نام اکاسیلیسیوم را برگزیده است. چند سال بعد کلمنس وینکلر آلمانی عنصر پیش بینی شده مندلیف را کشف کرده و به افتخار کشورش نام ژرمانیوم را بر آن نهاد. ژرمانیوم ( کلمه لاتین ) Ge عنصر شیمیایی گروه 4 تناوبی با عدد اتمی 32 است. حجم عمده آن در هسته زمین، آبهای طبیعی، خاک و ارگانیسم های زنده می باشد. ژرمانیوم به شکلهای طبیعی و غیر طبیعی وجود دارد. شکل غیر طبیعی آن از معادن مختلف استخراج می شود و در برخی گیاهان به طور طبیعی جمع می گردد و از روشهای آزمایشگاهی نیز تولید می شود.

تاثیر مطلوب ژرمانیوم :

یکی از راههای ممکن جبران کمبود ژرمانیوم بدن و حس تاثیر مطلوب آن استفاده از دستبندهای کوادر اکتیو می باشد که در آنها قطعات بیوسرامیکی ژرمانیوم به کار رفته است. ژرمانیوم الکترونهای کانورسیو با طول موج بسیار پایین 10 به توان منفی 1 الی منفی 6 را تولید می کند. این عنصر از طریق اشباع کردن اکسیژن در بافتها تولید انرژی می کند.از تاثیرات مطلوب دستبند چهارگانه می توان به:

1-بهبود گردش و تبادل مواد

2-عادی کردن فرایند های متابولیسم

3-بهبود گردش خون

4-اثر انرژی زایی


-آرام کننده ی عضلات

-افزایش مقاومت بدن در برابر استرس

-کاهش شدید درد فیزیکی

-اثر انرژی زایی

-کاهش خستگی

 

قیمت: 14,900 تومان

 

روش خرید: برای خرید دستبند چهارگانه ژرمانیوم (کوادراکتیو)، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید دستبند چهارگانه ژرمانیوم (کوادراکتیو)

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 آبان 1390    | توسط: حمید    | طبقه بندی: زیورآلات،     | نظرات()